מרכזיות טלפון ביתיות

מרגישים שאין תקשורת בין בני המשפחה? זה הזמן להתקין מרכזיות טלפון ביתיות

מרכזיות טלפון ביתיות בטכנולוגיית VOIP עושות שימוש במיטב שירותי תקשורת הקיימים כיום ומנצלים את תשתית האינטרנט הביתית לביצוע שיחות טלפון רגילות. המשמעות היא כי מהרגע שתתקינו מרכזיות טלפון ביתיות, לא יהיה לכם כל צורך בתשתית הטלפוניה הקיימת בבית (זו של בזק או הוט) – תוכלו לבטל אותה, להפסיק לשלם סכומים גבוהים מדי חודש לחברות אלה ולהתחיל להשתמש באינטרנט, על מנת לבצע גם את שיחות הטלפון שלכם – וזאת בצורה איכותית, יעילה וזולה במיוחד.


כיצד לבחור מרכזיות טלפון ביתיות?

אם אתם מתלבטים לגבי בחירת מרכזיות טלפון ביתיות המתאימות לכם, כדאי שתדעו כי הן נבדלות זו מזו בקיבולת קווי החוץ ובמספר שלוחות הפנים. מרכזיות טלפון ביתיות של VoipLi מסוגלות לבצע עד 20 שיחות חוץ בו זמנית ולהתחבר ל-10 שלוחות נייחות ו-10 שלוחות ניידות. המשמעות היא כי 20 אנשים בו זמנית יכולים לקיים שיחות מהבית שלכם מבלי להפריע האחד לשני ומבלי שאיכות הקו תיפגע עבור מי מהשלוחות עצמן.


רגע, האם התקנת מרכזיות טלפון ביתיות משמעותה שנצטרך להחליף את כל הטלפונים שלנו?

בהחלט לא ! התקנת מרכזיות טלפונים מתקדמות בביתכם לא תחייב אתכם להחליף את מכשירי הקצה שלכם בשום מקרה – תוכלו לחבר אותם אל מרכזיות IP ביתיות שתתקינו ולהמשיך לעבוד איתם בצורה רגילה (לעיתים באמצעות מתאמים). עם זאת, אם תבקשו להשתמש בשירותים מתקדמים של מרכזיות טלפונים אלה, דוגמת שיחות וידאו או טלפון רב קווי, הרי שתידרשו להוסיף טלפונים מתאימים העובדים בטכנולוגיית IP מתקדמת. כמובן שמלבד אותם אמצעי טלפוניה, תוכלו להשתמש גם במחשבים הביתיים כמכשירי קצה (באמצעות התקנת האפליקציות המתאימות, כמובן).


מהן האפשרויות הקיימות כחלק מאותן מרכזיות טלפון ביתיות?

מרכזיות טלפון ביתיות כוללות שירותים בסיסיים ושירותים מתקדמים, ביניהם ניתן למצוא תקשורת חוץ ופנים (בין הטלפונים שבבית), צלצול שיחות נכנסות בכל השלוחות או לפי בחירה, דילוג בין שיחות, חיוג חוזר מכל שלוחה, אפשרות חסימת חיוג חוץ לשלוחות מסוימות או אפשרות חסימה לחיוג לחו"ל, חיוג ישיר לשלוחה, קבלת הודעות, שיחה ממתינה ושיחת ועידה, עקוב אחרי, אפשרות להתפרץ לשיחה, חניה וספר טלפונים ציבורי או פרטי לכל שלוחה בנפרד. בנוסף, ישנן מרכזיות טלפון אינטרנט המתחברות גם למערכת כריזה או למוסיקת רקע חיצונית.


דואגים מקרינה? זה הזמן לבחור בהתקנת מרכזיות טלפון ביתיות

מרכזיות טלפון ביתיות בטכנולוגיית VOIP פועלות באמצעות תקשורת Wi-Fi, כך שלא תצטרכו לדאוג מקרינת המכשירים הסלולאריים, הנלווית לשיחות אחרות שאתם מבצעים. כן, גם אם תבחרו לבצע שיחות באינטרנט דרך המכשיר הסלולארי החכם שלכם, לא תצטרכו לדאוג ולא תעמדו בסכנת ספיגה של קרינה סלולארית. לפיכך, מרכזיות טלפון ביתיות מתאימות במיוחד לבתים עם ילדים.

לקבלת פרטים נוספים

  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

שירותים לעסקים

לייבסיטי - בניית אתרים