מרכזיות IP ביתיות

בחן את עצמך – האם אתה צריך מרכזיות IP ביתיות?

בין אם קראת על זה באינטרנט או שמעת מחבר, בין אם אתה טכנולוג בכיר או כזה שאינו מבין דבר בנושאי טלפוניה, בוודאי אינך יכול להתעלם מהבאז הכרוך באותן מרכזיות טלפונים בטכנולוגיית VOIP, שהתחילו את דרכן בארגונים גדולים המוציאים שיחות בהיקפי אלפי ומאות אלפי שקלים בחודש, והיום מגיעות ממש אל תוך הבית בדמות מרכזיות IP ביתיות, המבקשות לבצע את אותו התהליך גם במערכת טלפוניה האישית שלך. אולם האם הבית שלך מתאים לעשות את הטרנספר הזה, האם שיחות באינטרנט הן דבר הגיוני בעבורך והאם גם אתה צריך שירותי תקשורת מתקדמים המוצעים כחלק מאותן מרכזיות IP ביתיות?


מה מההיגדים הבאים רלוונטי עבורך? (שאלון בדיקה האם מרכזיות IP ביתיות מתאימות לך)

  1. "יש לי חיבור מהיר לאינטרנט".
  2. "אני רוצה להפחית את חשבונות הטלפון החודשיים שלי".
  3. "נתח לא קטן משיחות הטלפון שלי הן שיחות טלפון לחו"ל"
  4. "יש לי עסק פרטי מהבית, נתח השיחות המשמעותי ביותר הוא שיחות עסקיות שאני מקיים עם לקוחות ובעני עניין"
  5. "אני רוצה לקחת איתי את מספר הטלפון הביתי שלי לכל מקום אליו אני נוסע/ת".
  6. "אני מבקש/ת לעשות שימוש בשירותים מתקדמים, כולל טלפון רב קווי או שיחות וידאו. בנוסף, אני לא יכול/ה לוותר על שירותים אלמנטאריים – שיחה ממתינה, תא קולי, עקוב אחרי וכו' ".
  7. "אני לא מצליח/ה לבחור בין החבילות שמציעות חברות התקשורת השונות, ואני לא יודע/ת מהי החבילה המתאימה ביותר לצרכיי (והאותיות הקטנות שלהם ממש מסובכות להבנה)".

הזמן לברר אודות מרכזיות IP ביתיות

אם ענית "כן" ליותר מ-2 שאלות, הרי שהגיע הזמן לברר אודות מרכזיות מרכזיות טלפון ביתיות.
מרכזיות IP ביתיות הן מרכזיות המתחברות לתשתית האינטרנט הקיימת בבית שלך, ודרכן יכולים בני הבית לקיים את כל שיחות הטלפון שלהם, בין אם הם עושים את זה באמצעות המחשב (PC 2 PC או PC 2 Phone), באמצעות מכשירי קצה טלפוניים (ניידים או נייחים), או באמצעות טלפוני IP חדישים. בכל המקרים האלה יעניקו מרכזיות IP ביתיות פתרון טכנולוגי מקיף לכל הצרכים שהוזכרו לעיל – לחשבון הטלפון הנמוך בצורה משמעותית, לשירותים המתקדמים של מרכזיות IP ביתיות המשלבות יכולות גבוהות מאלה של המרכזיות המסורתיות המוכרות, וכן לאיכות שיחה בלתי מתפשרת - ולא, זה ממש לא נשמע כמו הטלפון הסלולארי בימיו הראשוני – שיחות הטלפון המוקמות באמצעות מרכזיות IP ביתיות הן איכותיות, צלולות וללא כל delay.
כל שנותר לכם אם כך הוא לפנות אלינו ב VoipLi ולברר אודות האפשרויות המוצעות על ידינו לרכישות טלפון אינטרנט ביתי. אנו נשמח לעשות את העבודה בשבילכם, ללעוס את כל החומר והמידע עד אשר תבינו את יתרונות הפתרון הטכנולוגי המקיף, ונדאג להטמעה מלאה שלו בביתכם לשביעות רצונכם המלאה.

לקבלת פרטים נוספים

  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

שירותים לעסקים

לייבסיטי - בניית אתרים