מרכזיות IP לעסקים

כיצד תבחרו מרכזיות IP לעסקים?

כבעלי עסק, אתם בוודאי מודעים ליתרונות שירותי תקשורת IP ומעוניינים לשלב שיחות באינטרנט דרך מרכזיות טלפונים IP בעסק שלכם. אולם החברות שבחוץ רבות, מרכזיות מגיעות במגוון רב של מפרטים ומאפיינים, ולא בטוח שאתם מצליחים למצוא את עצמכם בכל השפע הזה. הפעם ננסה לעשות לכם קצת סדר, ולבחור איתכם יחד מרכזיות IP לעסקים שגם ימלאו את היעוד שקבעתם עבורם.


כללים וחוקים לבחירת מרכזיות IP לעסקים

  1. כמה עובדים יש בעסק, מהו היקף השיחות החודשי המתבצעות בו ומה צפי הגידול העתידי? מרכזיות IP לעסקים חייבות בראש ובראשונה להמשיך לספק את צורכי העסק בתחום טלפוניה, אולם לאפשר גם גידול עתידי ושדרוגים.
  2. לכמה שלוחות פנימיות יזדקק העסק ומיהם גורמי החוץ אליהם הוא מתקשר? האם מדובר בשיחות בין עובדים, בשיחות חוץ, בשיחות לחו"ל?
  3. האם העסק יידרש לשלוחות חכמות או שלוחות רגילות וכמה מכל סוג?
  4. השרתים המרכזיים המשמשים את העסק – אלה הם אחד הפרמטרים המרכזיים הקובעים את בחירת מרכזיות IP לעסקים, הנדרשים לתקשר עם מחשבים אלה, על מנת להעניק שירותים נוספים (לדוגמא, להתקשר עם שרת האאוטלוק של הארגון על מנת לזהות מספרי טלפון הקיימים בספר הטלפונים שלו). לא כל מרכזיות IP לעסקים יכולות לעבוד עם כל סוגי התוכנה והחומרה, כך שבטרם בחירת מרכזיות טלפונים יש לבדוק את יכולת ההתממשקות שלהם לחומרה המצויה בעסק.

ומהם השירותים ההכרחיים עבור מרכזיות IP לעסקים?

מרכזיות IP לעסקים כוללות בתוכן שירותים נוספים במגוון תחומים, חלקם שירותי Added Value שהעסק שלך פשוט לא יוכל בלעדיהם. לפיכך, בעת בחירת טלפון אינטרנט לעסקים חשוב שתוודאו, כי שירותים אלה נכללים בהם וניתנים ללא תוספת כספית. על רשימת שירותים אלה נמנים מערכת הודעות קוליות ("דואר קולי"), מערכת המתנה וניהול שלוחות, מערכת ניהול שיחות, המתעדת את כל השיחות הנכנסות והיוצאות וכן מערכת כריזה, אפשרות לביצוע שיחות וידאו וכמובן – טלפון רב קווי. יתכן ותמצאו עצמכם בוחנים מרכזיות טלפונים בעלות אפשרויות ושירותים נוספים – כל אלה הם תוספת מבורכת.


יכולות מחשביות נוספות שמעניקות מרכזיות IP לעסקים

אחת התכונות החשובות של מרכזיות טלפון לעסקים כפי שהוזכר קודם לכן, היא האפשרות שלהם להתממשק לרשת החברה ולתקשר עם המחשבים השונים. כך, באמצעות טלפוני הIP שברשותם יוכלו העובדים להיכנס למחשבי העסק מכל מקום בעולם, לשאוב מהם מידע ולעדכן אותו וכל זאת בליווי אמצעי אבטחה מתקדמים. בין השירותים הנכללים תחת מטריית ה"קישוריות למחשב" מצויות שיחות וידאו (המתקיימים אל מול מצלמות המחשב), תקשורת אינטראקטיבית עם סוכנים ולקוחות (סוכן יכול למשל למלא טופס דרך הטלפון הנייד ולשלוח אותו אל העסק), יצירת גיבוי למידע קריטי המצוי על מחשבי החברה (היכולים להיות מועתקים גם אל טלפונים חכמים ומכשירי קצה אחרים באמצעות תשתית הVOIP), וכן – העברת קבצים מכל סוג.

לקבלת פרטים נוספים

  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

שירותים לעסקים

לייבסיטי - בניית אתרים